PGR Online - Forum

Pełna wersja: Zadania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.
To może nie jest pytanie, ale co tam.Chciałabym zrobić listę dostępnych zadań w grze wiem, że to się cały czas zmienia, są dodawane nowe zadanka.W każdym razie oto zadanka które pamiętam i jeśli wiecie o kolejnych lub/i poprzednich piszcie tu zrobimy listę tych zadań:

Zadanie 3:
150 Rzodkiew, 300 Purchawki, 400 Ogórki i 400 Jagody
Nagroda:
1200 punktów doświadczenia
Zadanie 6:
900 kozaków i 900 szpinaku
Nagroda:
Zezwolenie na budowę: Pole uprawne
Zadanie 7:
850 jeżyn i 900 pomidorów
Nagroda:
6000 punktów doświadczenia
Zadanie 8:
2000 koniczyn i 2000 paproci
Nagroda:
Kupon: kurs korespondencyjny
Zadanie 9
6000 muchomorów i 6000 kalafiorów
Nagroda:
Zezwolenie na budowę: Gospodarstwo Rolne
Zadanie 10
5300 ziemniaków i 5300 rydze
Nagroda
Zezwolenie na budowę: Pole uprawne
Zadanie 11:
650 Czarny bez i 2500 cebule
Nagroda:
15000 punktów doświadczenia

Wraz z rozwojem (mam nadzieję tematu) będę aktualizować listę w pierwszym poście

Edit: dodanie zadań 9 i 10
Edit2: dodanie zadań 3 i 11

Robertalion

Zadanie 3:
150 Rzodkiew, 300 Purchawki, 400 Ogórki i 400 Jagody
Nagroda:
1200 punktów doświadczenia

Zadanie 11:
650 Czarny bez i 2500 cebule
Nagroda:
15000 punktów doświadczenia

Abadab

Lista zadań jest w opracowaniu przez Administratora, nie musicie ich pisać sami, uzbroicie się w cierpliwość.

Robertalion

(2014-01-23 20:10)Abadab napisał(a): [ -> ]Lista zadań jest w opracowaniu przez Administratora, nie musicie ich pisać sami, uzbroicie się w cierpliwość.

Ehh, wszystko przez admina, niech użytkownicy (my) też mają jakiś wkład.... Podobno administracja w pierwszej kolejności ma rozwijać grę a nie zajmować się szczegółami.

Abadab

Ale to Administrator ma dostęp do pełnej listy zadań które sam napisał, niewielu użytkowników (o ile ktokolwiek) wykonało już wszystkie zadania jakie zostały do tej pory wprowadzone do gry. Jeżeli Admin nie znajdzie czasu na stworzenie listy, najpewniej udostępni któremuś z modów wgląd w serwer celem zrobienia takiej listy.

Robertalion

(2014-01-23 21:28)Abadab napisał(a): [ -> ]Ale to Administrator ma dostęp do pełnej listy zadań które sam napisał, niewielu użytkowników (o ile ktokolwiek) wykonało już wszystkie zadania jakie zostały do tej pory wprowadzone do gry. Jeżeli Admin nie znajdzie czasu na stworzenie listy, najpewniej udostępni któremuś z modów wgląd w serwer celem zrobienia takiej listy.


Dlatego jest napisane "W każdym razie oto zadanka które pamiętam i jeśli wiecie o kolejnych lub/i poprzednich piszcie tu zrobimy listę tych zadań:
"
komu się przypomnij ten napisze, nie potrzebna jest pełna lista, ci którzy już zrobili wszystkie zadania mogą również napisać na czym one polegały.
Inicjatywa jak najbardziej chwalebna, ale jak Abadab wspomniał, trudna do zrealizowania przez graczy.
Przekażę Moderatorom wymagane informacje, taka lista jest potrzebna.

Abadab

Lista zadań zostanie zamieszczona w dziale poradników, musi ona zgadzać się w 100% z tą w grze, a wypisywanie tego co ktoś pamięta nie ma w takim wypadku zbytniego sensu. Taką listę administracja musiałaby weryfikować codziennie i w razie czego wprowadzać zmiany w niej. Jest to dodatkowa praca dla administracji, a zebranie wszystkich zadań będzie trwała znacznie dłużej. Ale jak chcecie... Wasza praca nie przyspieszy pracy administracji nad stworzeniem pełnej listy w odpowiednim dziale.
Abadab nie rozumiem twojego wzburzenia Oczko
Lista jest tworzona przez nas ja dla przykładu piszę zadania, które aktualnie robię wiec zgadzają się w 100% z rzeczywistością. Poza tym każdy użytkownik będzie je weryfikował jak ktoś poda złe dane Oczko. Jest do zrobienia cała masa poradników, jeszcze. Wszystko robi administrator poradniki grę poprawki grafiki itp dajcie nam graczom się wykazać zrobić coś fajnego
Dziękuję za zaangażowanie, jak już mówiłem inicjatywa bardzo fajna a pomoc graczy w tworzeniu zawartości forum jest bardzo ważna. Jednak wykonanie takiej listy przez uzupełnianie w miarę postępów w grze spowoduje, że lista będzie powstawać dość długo.
Abadab w tym momencie tworzy tą listę na podstawie danych z bazy, używając oficjalnych grafik z gry, dzięki temu lista powstanie dużo szybciej.

Roboty jest dużo, starczy dla każdego chętnego. Mile widziane są kolejne poradniki - tematów nie brakuje.
Tabele i listy zostawcie nam.
Stron: 1 2
Przekierowanie