PGR Online - Forum

Pełna wersja: Czy są ograniczenia czasowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Jest określony czas w którym trzeba zebrać polny, bo inaczej zwiędną i przepadną czy może czekają "grzecznie" aż je zbierzemy w dowolnym momencie?
2. Po jakim czasie nieaktywności gracza konto zostanie usunięte?
3. Czy jeśli widzę na mapie obok swojego pola grzyby, to będą one tam do czasu aż w nie kliknę? czy jednak co jakiś czas losowo na mapie pojawią się w innym miejscu, a obecne znikną?
Czy widoczne dla mnie grzyby są dostępne dla wszystkich graczy czy każde konto ma swoje grzyby i żaden gracz nie może zdobyć tych samych co ja?
4. Właśnie rozpocząłem grę i przyszedł do mnie kupiec, który chce kupić 180 marchwi, której obecnie nie posiadam. Kupiec będzie czekać (nawet kilka dni) aż uzbieram czy po jakimś czasie automatycznie odejdzie?
1. czekają grzecznie aż je zbierzesz. Dodatkowo, po pewnym czasie masz szansę na dodatkowe plony.
2. nie ma automatycznego usuwania kont. Co pewien czas są jedynie usuwane konta, które nie weszły ani razu do gry.
3. Te grzyby, czyli ogólnie dzikie roślinki czekają aż je zbierzesz. Jest ich określona ilość na mapie, nie odradzają się. Dzikie roślinki są dostępne tylko do pewnego poziomu - informację o tym, że znikną dostajesz w wiadomości powiadamiającej o nowym poziomie doświadczenia.
Każdy gracz ma swój własny 'zestaw' dzikich roślinek na mapie.
4. Kupcy cierpliwie czekają aż ich obsłużysz. Jeśli kolejka kupców jest zbyt duża to po prostu przestają dochodzić następni. Kupców (oprócz pierwszego, tego z samouczka) możesz samemu wygonić.
Przekierowanie