Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin Forum
2014-01-12, 18:52
Post: #1
Regulamin Forum
§1 Forum PGR-Online jest bezpłatne i służy do komunikowania się graczy gry PGR-Online oraz Administracji gry.

§2 Publikacje na Forum PGR-Online nie może zawierać treści obraźliwych, rasistowskich, wulgarnych lub dyskryminujących innych użytkowników.

§3 Zabrania się wysyłania Prywatnych Wiadomości o charakterze obraźliwym, drwiącym, zastraszania lub wykłócania się.

§4 Zabrania się zamaskowywania (autocenzury) słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Np: Kur..., J3b4ny itp.

§5 Spamowanie lub reklama jest niedozwolona i karana banem na IP.

§6 Pisanie niepotrzebnych postów, nic nie wnoszących do tematu w celu nabicia liczby wiadomości i sztucznego podbijania rangi jest niedozwolone (tz. trolling).

§7 To użytkownik forum odpowiada za treści publikowane na Forum PGR-Online, Administracja i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opublikowaną treść.

§8 Za złamanie powyższego regulaminu użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem lub banem (czasowym lub stałym), osoba nakładająca karę podejmuje decyzję o wysokości kary.

§9 Od decyzji ukarania nałożonej przez Administrację lub Moderatora przysługuje odwołanie do nakładającego, w treści należy uzasadnić dlaczego prosi się o zmniejszenie lub odstąpienie od nałożenia kary. Nie istnieje status "wyższej instancji" więc Administracja lub inny Moderator nie może podjąć decyzji o zmianie lub odstąpieniu od kary.

§10 Zabrania się publikacji na forum treści Prywatnych Wiadomości w całości, jak i fragmentów. Post lub temat zawierający treści z prywatnych wiadomości będą usuwane a użytkownik karany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości