Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemka :D
2014-01-19, 21:15
Post: #1
Siemka :D
Pierwszy temat, pierwszy post użytkownika na tym zacnym forum, a co tam, ktoś musiał zacząć Uśmiech

Muszę się przyznać, że po raz pierwszy zasiadłem do PGR w czasie alpha testów, Frozen możesz mnie pamiętać. Nie pobyłem tam za długo, bo nie chciało mi się po prostu. Teraz wracam, myślę, że na dłużej Uśmiech Przejdźmy do przedstawienia mojej osoby.

Kim ja jestem?

Jestem gimbusem. Mam 14 lat i zawsze staram się pisać wszędzie. Nie ważne gdzie, uważajcie! Moją pasją jest pisanie opowiadań, niedługo pojawią się na forum. Zawdzięczam to dzięki pewnemu graczowi Plemion, który napomknął mi to, że stawiam spację przed znakiem interpunkcyjnym. Mała rzecz a zmieniła moje życie Uśmiech Poza tym lubię grzebać w grafice komputerowej. Jestem taki młody a mam już swój pierwszy sukces... Może kojarzycie grę RoyalQuest, MMO od Cenegi. Zostałem założycielem projektu RoyalNews - Typowej gazetki. Też mała rzecz, a cieszy. To tyle, myślę, że pobędę tu na dłużej, a tym czasem.

Cześć Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2014-01-19, 21:26
Post: #2
RE: Siemka :D
Witaj Uśmiech
Alpha testy były koszmarne. Pamiętam, że zaczynałem z ludźmi z dwóch for, torg.pl i webhostingtalk.pl. Dla torgów ogromny ukłon, ponieważ to oni właśnie się 'wkręcili' w tą zabawę i dodali mi sił swoją obecnością. Chłopaki działali w warunkach iście polowych, ruszyli z rozgrywką (i dawali sobie świetnie radę) na etapie, gdy nie było spółdzielni a na gospodarstwie mieliśmy tylko Mariana i Sklepik.

Mam nadzieję, że gra w jej obecnej formie zatrzyma cie na dłuuugo Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2014-01-19, 21:29
Post: #3
RE: Siemka :D
Haha, pamiętam ten "polowy okres" gdzie nic nie mogłem zrobić ^^ Jutro zagram ponownie i ocenię. Zobaczymy czy gra zatrzyma mnie na dłuuugo. Chcę też określić, czy Wasz team nie będzie olewał graczy jak wiele teamów Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2014-01-19, 23:30
Post: #4
RE: Siemka :D
Witaj
Ostrzegam, że gra strasznie wciąga haha grasz na własne ryzyko Duży uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości