Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam pytanie (szukaj guza, pomocnik, konto premium)
2014-03-30, 14:01
Post: #1
Mam pytanie (szukaj guza, pomocnik, konto premium)
właściwie to mam kilka pytań, ponieważ nie do końca orientuję się w zasadach gry.
1. O co chodzi z odnośnikiem "szukaj guza"? Na czym niby ma polegać bijatyka między gospodarzami? Okładanie się wirtualnym cepem? Oczko I po co?
2. Dostałam dziś wiadomość, że w nagrodę za przodownictwo w zbieraniu złomu otrzymuję na tydzień pomocnika. Gdzie go znajdę?
3. O co chodzi z tym kontem premium?? Raz jest dostępne, a raz go nie mam. Na jakich to zasadach w ogóle działa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2014-03-30, 21:22
Post: #2
RE: Mam pytanie (szukaj guza, pomocnik, konto premium)
Witaj
Odpowiem na twoje pytania:
1
Cytat: O co chodzi z odnośnikiem "szukaj guza"? Na czym niby ma polegać bijatyka między gospodarzami? Okładanie się wirtualnym cepem? I po co?
Jest to gra PVP czyli gracz kontra gracz/komputer polega to na walce z losowym przeciwnikiem. Więcej informacji znajdziesz w grze Klikając na pierwsze drzwi od dołu po lewej stronie, a następnie na "Informacje", potem na "Podstawy".
2
Cytat:Dostałam dziś wiadomość, że w nagrodę za przodownictwo w zbieraniu złomu otrzymuję na tydzień pomocnika. Gdzie go znajdę?
Oj komuś się nie chciało poszukać link tu:Pole uprawne
3
Cytat:O co chodzi z tym kontem premium?? Raz jest dostępne, a raz go nie mam. Na jakich to zasadach w ogóle działa?
Konto premium czyli inaczej konto VIP możesz kupić za 5 monet ( prawy górny róg ikonka monety) .Konto to jest aktywne przez określony czas po ówczesnym aktywowaniu go. Można go zdobyć poprzez:
=>Zbiórkę złomu
=>Konkurs "Rolnik Tygodnia"
=> Łowieniu ryb

Poczytaj również :
=> FAQ i poradniki

Pozdrawiam i życzę miłego dnia AmeLe

[Obrazek: sp1p100001528.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2014-03-31, 14:54
Post: #3
RE: Mam pytanie (szukaj guza, pomocnik, konto premium)
Ad 1) Sama bijatyka będzie jeszcze rozwijana, na razie mamy takie podstawy. W przyszłości będzie to jeden z ważniejszych (ale nie obowiązkowych) składników gry.

Ad 3) Konto premium na 3 dni dostajesz po ukończeniu samouczka, Andrzej o tym mówi w jednym z ostatnich dialogów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości